Karsten, Ludvig(1876-1926)
Sittende mannsakt 1925
Kull på papir
43x46
Signert og datert nede t.h.: Karsten -25
Vurdering
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 10 000
Kull på papir
43x46
Vurdering