Ulving, Even(1863-1952)
Landskap med hus
Olje på lerret
41x60
Signert nede t.v.: E. Ulving.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 9 000
Olje på lerret
41x60
Signert nede t.v.: E. Ulving.
Vurdering