Normann, Adelsteen(1848-1918)
Dampbåt og seilskuter i kystlandskap
Olje på lerret
58x94
Signert nede t.v.: A. Normann
Forstuen.
Vurdering
Auksjonert mandag 31. oktober 2011 kl 18:00
Olje på lerret
58x94
Signert nede t.v.: A. Normann
Forstuen.
Vurdering