Dahl, Hans(1849-1937)
Pike med rive og tine
Olje på lerret
100x50
Signert nede t.v.: Hans-Dahl.
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00
Olje på lerret
100x50
Signert nede t.v.: Hans-Dahl.
Vurdering