Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00
Uchermann, Karl(1855-1940)
Elgjakt 1904

Olje på lerret
87x106
Signert og datert nede t.h.: Karl Uchermann. 1904

Vurdering

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00