Carlsen, Bjørn(1945-)
Komposisjon med figurer
Olje på lerret
88x70
Signert nede t.h.: Bj Carlsen.
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 50 000 med forbehold
Olje på lerret
88x70
Vurdering