Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00
Carlsen, Bjørn(1945-)
Komposisjon med figurer

Olje på lerret
88x70
Signert nede t.h.: Bj Carlsen.

Vurdering

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00

Tilslag NOK 50 000 med forbehold