Melgaard, Bjarne(1967-)
Snuff Lounge 2004
Tre, metall, skinn og tusj
L: 197 B: 98 H: 42
Signert og datert: Bjarne Melgaard 2004
Haugar Vestfold Kunstmuseum 2005.
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00