Ekeland, Arne(1908-1994)
Arbeidere
Olje på lerret
86x62
Signert nede t.h.: Arne Ekeland
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00
Olje på lerret
86x62
Vurdering