Borgen, Fredrik(1852-1907)
Hest og vogn på landevei med gårdsbruk
Olje på lerret
62x100
Signert nede t.v.: Fr Borgen.
Antagelig fra Gudbrandsdalen.
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 15 500
Olje på lerret
62x100
Signert nede t.v.: Fr Borgen.
Antagelig fra Gudbrandsdalen.
Vurdering