Lund, Henrik(1879-1935)
Gammel Østerdalsstue
Olje på mahogniplate
55x45
Signert nede t.h.: Henrik Lund
Kunstnernes Hus, Oslo 1934, kat.nr. 123 med tittel: "Gammel Østerdalsstue".
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00