Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Hanno, Carl von(1901-1953)
Skjærgårdslandskap 1944

Olje på plate
60x49
Signert og datert nede t.v.: Carl v Hanno 44

Vurdering

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00