Ukjent, kunstner
Barken Martha av Fredrikstad
Akvarell på papir, oppklebet på papir
48x73
Signert nede t.v.: Johansen London
Påtegnet nede på midten av bakark: Martha. Fredriksstad. Capt: A. M. Kristofersen.
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 7 500