Haaland, Lauritz(1855-1938)
Losskøyte 1890
Olje på lerret
45x62
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Håland 90.
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 21 000
Olje på lerret
45x62
Vurdering