Janssen, Horst(1929-1995)
Kvinne og mann 1981
Blyant og akvarell, lysmål
29x20
Signert og datert nede t.h.: HJ 81
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000
Blyant og akvarell, lysmål
29x20
Vurdering