Eikaas, Ludvig(1920-2010)
Kunsthistorisk magister
Fargelitografi, lysmål
58x45
Signert nede t.h.: Eikaas
Nummerert nede t.v.: 2/20.
Fra 1980.
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 5 000
Fargelitografi, lysmål
58x45
Signert nede t.h.: Eikaas
Nummerert nede t.v.: 2/20.
Fra 1980.
Vurdering