Chagall, Marc(1887-1985)
Kunstneren I
Fagelitografi, lysmål
41x31 Arket: 48,5x38,5
Signert nede t.h.: Marc Chagall
Nummerert nede t.v.: 20/50. Påtegnet på baksiden: "L'Artiste I - 1978 Mourlot no 928".
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000