Corneille, G.(1922-2010)
To kvinner og en fugl 1978
Fargelitografi
74x54
Signert og datert oppe t.h.: Corneille 78
Nummerert oppe t.h.: 73/150. Påtegnet med noe utydelig tittel oppe t.h.: L'oiseau leur
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00