Krohn, Julie de Holmberg(1882-1956)
Oppstilling med blomsterkrukke i vindu
Olje på plate
70x55
Signert nede t.h.: J. de H. Krohn
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Olje på plate
70x55
Vurdering