Storstein, Aage(1900-1983)
Hus i landskap 1950
Olje på plate
50x65
Signert og datert nede t.h.: Storstein -50
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 12 000
Olje på plate
50x65
Vurdering