Holck, Julius(1845-1911)
Sognejekt på Fremfjorden 1884
Olje på lerret
75x107
Signert og datert nede t.h.: Julius Holck. Bergen. 84.
Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på lapp på baksiden, på blindrammen: "Sognejekt paa Fremfjorden (?). Kulings Dag. den 18 Fbr. 1884 Bergen Julius Holck.".
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000