Riis, Bendik(1911-1988)
Det tause atelie 1942
Olje på plate
39x73
Signert nede t.v.: Bendik Riis Datert oppe t.h.: Mars-Mai-1942
Th. Kittelsens Lauvlia 2001
Vurdering
Olje på plate
39x73
Th. Kittelsens Lauvlia 2001
Vurdering