Eckersberg, Johan Fredrik(1822-1870)
Parti fra Ytre Kroken i Sogn 1850
Olje på lerret
39x51
Signert og datert nede t.h.: J Eckersberg 1850
Påtegnet på original lapp, antagelig av kunstneren, på baksiden, på blindrammen på tre linjer: "J. F. Eckersberg/Parti fra Sognefjorden/(= ÿttre Krogen =)".
Vurdering