Auksjon onsdag 30. mai 2012 kl 20:00
Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Parti fra Hallingdal 1845

Olje på lerret
29,5x24
Signert og datert nede t.v.: HG Oct. 45

Påtegnet på lapp på baksiden, på blindrammen: "Gude parti fra Hallingdal...." samt påtegnet samme sted: "No 44 parti fra Hallingdal Gude pinx".

Vurdering

Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Tilslag NOK 84 000