Litografi, lysmål
47x62
Signert nede t.h.: Weidemann
Nummerert nede t.v.: 128/500.
Vurdering
NOK 3 000
Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 3 000
Litografi, lysmål
47x62
Signert nede t.h.: Weidemann
Nummerert nede t.v.: 128/500.
Vurdering
NOK 3 000