Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Sørensen, Henrik(1882-1962)
Fjordlandskap 1913

Olje på lerret
38x46
Signert og datert nede t.v.: HS 13

Signert og datert på baksiden, på blindrammen: "Henrik Sörensen 1913".

Norges Jubilæumsutstilling 1914. Kunstnernes Hus, Oslo 1925, kat.nr. 69. Kunstnerforbundet 1949, kat.nr. 60.

Vurdering

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Tilslag NOK 8 000