Gjesdal, Thoralf(1903-1963)
To figurer og hund
Olje på lerret
34x41
Signert nede t.v.: T Gjesdal
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 9 000
Olje på lerret
34x41
Signert nede t.v.: T Gjesdal
Vurdering
NOK 10 000–12 000