Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:30
Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Folkeliv på Brevik Gård, Son 1927

Olje på lerret
85x100
Signert og datert nede t.h.: R Th -27-

Vurdering

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30