Lerche, Vincent Stoltenberg(1837-1892)
Klostergård i Italia
Olje på mahogniplate
50x39
Signert nede t.v.: Vinc St. Lerche fec
Vurdering
NOK 20 000
Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Olje på mahogniplate
50x39
Vurdering
NOK 20 000