Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00

Thaulow, Frits (1847-1906)
Aften 1893

Olje på lerret
71x96
Signert og datert nede t.h.: Frits Thaulow 93.

Noe utydelig påtegnet på lapp, på baksiden på blindrammen: "Montreuil s/Mer...Soir...".

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Vurdering
NOK 300 000–500 000