Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Fiskerfamilie, Lofoten 1958
Litografi
35,5x44
Signert og datert nede t.h.: Espolin Johnson -58
Nummerert nede t.v.: 20/25. Påtegnet med tittel nede t.v. Påtegnet med dedikasjon og datert: "1964", nede på midten.
Fra 1958.
Vurdering
Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00