Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Petter Dass I
Litografi
47x72,5
Signert nede t.h.: Espolin Johnson.
Nummerert nede t.v.: 36/50. Påtegnet med tittel nede t.v.: "Petter Dass". Påtegnet med dedikasjon, datert 1965, nede t.v.
Fra 1962.
Vurdering
Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00
Tilslag NOK 15 000