Ulving, Even(1863-1952)
Landevei med folkeliv
Olje på plate
60x73
Signert nede t.v.: E Ulving
Vurdering
Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00
Tilslag NOK 14 000
Olje på plate
60x73
Signert nede t.v.: E Ulving
Vurdering