Jubileumsauksjonen 1814-2014, del 2

Auksjon mandag 1. desember 2014 kl 19:00

Sohlberg, Harald (1869-1935)
Vinternatt i Rondane

Fargelitografi
70,5x77
Signert med blyant nede t.h.: Sohlberg.

Nummerert nede t.v.: 164
Signert og datert i platen nede t.h.: Sohlberg 1917

Auksjonert mandag 1. desember 2014 kl 19:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Tilslag NOK 310 000