Jubileumsauksjonen 1814-2014, del 2

Auksjon mandag 1. desember 2014 kl 19:00

Juletreet
Kittelsen, Theodor (1857-1914)
Juletreet

Blyant, pastell og akvarell på tykt papir
32,5x26
Signert med tusj nede t.v.: Th. Kittelsen.

Auksjonert mandag 1. desember 2014 kl 19:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Tilslag NOK 390 000