Auction Thursday December 6 2007 at 18:00
Johannessen, Jens(1934-)
Ibsenmappe: Brand

Litografi
73x53
Mappen består av tekst, og 30 original-litografier hvorav 14 ? er signert nede t.h.: Jens Johannessen, og nummerert nede t.v.: X/X.

Estimate
NOK 30,000–40,000

Auctioned Thursday December 6 2007 at 18:00

Hammer price NOK 30,000