Edvard Munch specialists. Norwegian Fine Art.

Finished
Jubileumsauksjonen, del 2

Auction Thursday December 6 2007 at 18:00

Johannessen, Jens (1934-)
Ibsenmappe: Brand

Litografi
73x53
Mappen består av tekst, og 30 original-litografier hvorav 14 ? er signert nede t.h.: Jens Johannessen, og nummerert nede t.v.: X/X.

Auctioned Thursday December 6 2007 at 18:00

Estimate
NOK 30,000–40,000

Hammer price NOK 30,000