Normann, Adelsteen(1848-1918)
Steamboat and ships at the coast
Olje på lerret
Signert nede t.v.: A. Normann
Estimate
NOK 60,000–80,000
Auctioned Monday October 31 2011 at 18:00
Unsold
Olje på lerret
Signert nede t.v.: A. Normann
Estimate
NOK 60,000–80,000