Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Storstein, Aage(1900-1983)
Sne på Bygdøy

Olje på plate
26x38
Signert nede t.v.: Storstein

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av platen: "Sne på Bygdøy, febr. 58 Storstein.". Påtegnet samme sted, også antagelig av kunstneren: "kl. 13-15".

Vurdering

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Tilslag NOK 10 000