Pushwagner, Hariton(1940-2018)
Going up (Paranoia)
Akryl på plate
125x92
Signert nede t.h.: Pushwagner
Datert på baksiden av platen: År 1980
Fra serien: "A day in the life of Family Man" ("En dag i familien Manns liv").
Vurdering
NOK 200 000–300 000
Auksjonert mandag 21. november 2016 kl 18:00