Nilsen, Ulf(1950-)
Natt-ventende
Olje på lerret
116x116
Signert nede t.h.: Ulf Nilsen
Signert på baksiden, på blindrammen.
Malt i 1980.
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00
Olje på lerret
116x116
Signert nede t.h.: Ulf Nilsen
Malt i 1980.
Vurdering