Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00
Scheel, Benedicte(1851-1929)
Oppstilling med epler og pærer 1882

Olje på lerret
31,5x40,5
Signert og datert oppe t.h.: B Scheel 82.

Vurdering

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Tilslag NOK 17 000