Munch-Auksjonen 2016

Auksjon mandag 12. desember 2016 kl 14:00

Hotel Continental

Munch, Edvard (1863-1944)
Skogen

Litografi trykket i svart på tykk hvit kartong
Arket: 478x648 mm Motivet: 330x420 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

Fra serien Alfa og Omega

1908-09
Woll 342.

Auksjonert mandag 12. desember 2016 kl 14:00

Vurdering
NOK 100 000–150 000 USD 12 000–17 500 EUR 11 000–16 500

Tilslag NOK 145 000