Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Gullvåg, Håkon (1959-)
Fuglunge og oksekranie 1988

Akvarell og pastell på papir, lysmål
18x15
Signert og datert nede t.h.: Gullvåg - 88

Symbol på liv-død med fuglungen som nettopp er kommet ut av egget og kraniet av et dødt dyr.

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 7 000–9 000 USD 800–1 100 EUR 700–1 000

Tilslag NOK 6 000