Innlevering pågår
Munch-Auksjonen 2017

Auksjon mandag 11. desember 2017 kl 18:00

Modellstudie 1895
Munch, Edvard (1863-1944)
Modellstudie 1895

Radering trykket i svart på tykk, gråhvit kartong
Arket: 451x351 mm Motivet: 266x191-193 mm
Signert, datert og påtegnet med blyant av kunstneren nede t.h.: E Munch 95 Avant Lettre

1894
Woll 8.

Kommer for salg mandag 11. desember 2017 kl 18:00