25 år Jubileumsauksjonen Fokus 1900

Auksjon torsdag 23. november 2017 kl 18:00

Visning 15. - 23. november

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Heramb, Thore (1916-2014)
Komposisjon 1980

Gouache på papir
Arket: 25x38 Lysmål: 24x37
Signert og datert nede t.h.: Th. Heramb 80

PROVENIENS:

IBM (International Business Machines).

Auksjonert torsdag 23. november 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–12 000 USD 1 200–1 500 EUR 1 100–1 300