25 år Jubileumsauksjonen Fokus 1900

Auksjon torsdag 23. november 2017 kl 18:00

Visning 15. - 23. november

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1967

Olje på lerret
41x50
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 67.

Påtegnet med dedikasjon nede t.h.: Til Finn. Påtegnet på baksiden av lerretet: "Til Finn - med takk for ditt vakkre (sic) arbeide i Steinkjer kirke. vennen Jakob."

Auksjonert torsdag 23. november 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 20 000–30 000 USD 2 400–3 700 EUR 2 100–3 200

Tilslag NOK 24 000