Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00
Motzfeldt, Benny(1909-1995)
Vase 1982

Klart glass med en stripe av flerfarget glass i hvitt, blått, gult og brungrønt
H: 21 cm.
Signert og datert under: BM 82

Vurdering
NOK 6 000–8 000USD 700–1 000EUR 600–800

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00