25 år Jubileumsauksjonen Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Visning 27. november - 4. desember

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Motzfeldt, Benny (1909-1995)
Vase 1982

Klart glass med en stripe av flerfarget glass i hvitt, blått, gult og brungrønt
H: 21 cm.
Signert og datert under: BM 82

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 6 000–8 000 USD 700–1 000 EUR 600–800