Heramb, Thore(1916-2014)
Komposisjon 1949
Olje på papir, lysmål
38x58
Signert og datert nede t.v.: Th. Heramb. 49
Vurdering
NOK 15 000–20 000USD 1 800–2 400EUR 1 600–2 100
Auksjonert torsdag 31. mai 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 12 000
Olje på papir, lysmål
38x58
Vurdering