Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)
Komposisjon 1972
Serigrafi
78x57,5 Motivet: 63x4765x48
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. -72.
Nummerert og påtegnet nede t.v.: Serigrafi 50/100.
Vurdering
NOK 15 000–20 000USD 1 900–2 500EUR 1 600–2 100
Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 21 000