Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Peder på Røsthavet
Litografi, lysmål
51x66
Signert og datert nede t.h.: Espolin Johnson -55
Nummerert nede t.v.: 3/260.
Vurdering
NOK 30 000USD 3 700EUR 3 100
Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 24 000