Deberitz, Per(1880-1945)
Halvakt
Pastell på papir
62x46
Signert og datert oppe t.h.: Peder Deberitz 13 Mai
Vurdering
NOK 3 000–5 000USD 400–600EUR 300–500
Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 1 500
Pastell på papir
62x46
Vurdering